Asskea proVisio M28

Najnowszy model proVisio® M28 to wynik intensywnych badań i rozwoju. Urządzenie posiada innowacyjną, modułową konstrukcję wykonaną z zaawansowanych materiałów z tworzyw sztucznych. Rewolucyjna konstrukcja kontenera jest zintegrowana z obudową, co stanowi ogromny postęp w stosunku do konwencjonalnego, zewnętrznego prowadzenia węża.

Urządzenie jest wygodne i łatwe w obsłudze,  niezwykle ciche i nisko wibracyjne. Urządzenie proVisio® M28 zostało zaprojektowane w taki sposób, aby uniemożliwić nieprawidłowe działanie i aby nadmierne ssanie nie mogło spowodować uszkodzenia urządzenia. Jednostka napędowa jest mechanicznie oddzielona od generatora podciśnienia w taki sposób, że nie może być zanieczyszczona podczas użytkowania i konieczna jest tylko zewnętrzna dezynfekcja. Dodatkowy filtr zapewnia podwójne bezpieczeństwo i może być łatwo wymieniany przez użytkownika.

 

Dzięki zorientowanej na klienta i użytkownika koncepcji obsługi, urządzenie jest łatwe w obsłudze, nawet jedną ręką. Bezpośrednie dopasowanie pokrywy visioClick® umożliwia bezpieczne zamknięcie pojemnika, a chowany uchwyt zapewnia oszczędność miejsca podczas przechowywania.

Rewolucyjne urządzenie proVisio® M28 to nowa generacja urządzeń ssących. Łączy w sobie innowacyjność techniczną i zorientowaną na użytkownika obsługę. Wyznacza punkt odniesienia w dziedzinie odsysania wydzieliny i daje pacjentom nowe poczucie bezpieczeństwa.

Zalety urządzenia

  • Kompaktowa i lekka konstrukcja.
  • Pojemnik wielokrotnego użytku.
  • Cicha praca.
  • Optymalne zarządzanie higieną.
  • Łatwa i bezpieczna obsługa.
  • Zasilanie akumulatorowe i sieciowe (akumulator litowo-jonowy).
  • Regulacja siły ssania w trzech poziomach: low, medium i high.

Specyfikacja techniczna

 
Wymiary dł. 26,0 x szer. 11,3 x wys. 21,9 cm
Masa2,8 kg
Maksymalny przepływ30 L/min
Zakres regulacji podciśnienia-90 kPa
Głośność58 dBA+/- 3 dBA
Poziom hałasu bez próżni: ok. 60 dB(A)
Czas ładowania przy pustej baterii ~3 godziny
Czas ładowania przy około 50 % rozładowanej baterii~2 godziny
Tryb pracy 5 minut WŁ., 5 minut WYŁ.
Czas pracy w trybie bateryjnym ok. 50 minut (min. 10 cykli ssania)