BLT A2E

Mobilność

Przenośny kardiomonitor A2E został stworzony z myślą o monitorowaniu funkcji życiowych pacjenta podczas jego transportu, zarówno wewnątrzszpitalnego, jak i międzyszpitalnego. Urządzenie jest zasilane 12 V i wyposażone w pokładowy interfejs zasilania, co sprawia, że jest idealnym urządzeniem do monitorowania pacjenta na pokładzie karetki. Bezwentylatorowa konstrukcja A2E jest cicha, energooszczędna i przyjazna dla środowiska.

Łatwość odczytu

Aparat posiada czytelny 3,5-calowy kolorowy wyświetlacz LCD HD i wyświetla parametry funkcji życiowych oraz przebiegi fali aż w 4 kierunkach, dzięki czemu, niezależnie od pozycji w jakiej znajduje się kardiomonitor można szybko i dokładnie obserwować i doczytać wszystkie niezbędne informacje.  Dotykowy ekran i wyraźne, podświetlane przyciski ułatwiają szybką obsługę kardiomonitora.

Ciągłość monitorowania

Wszyscy wiemy, jak ważne jest zachowanie ciągłości monitorowania w przypadku transportu pacjenta i stacjonarnej obserwacji, aby ją zapewnić, wieloparametrowy moduł monitorowania EMS będący nośnikiem danych monitorowania jest kompatybilny ze wszystkimi monitorami serii A firmy BLT.