BLT M9000A

Kardiomonitor BLT M9000 to jeden z flagowych monitorów tego producenta, zapewniający niezawodne i szybkie uzyskiwanie wyników pomiarowych. Standardowo kardiomonitor pozwala na monitorowanie podstawowych parametrów takich jak: 3 i 7- odprowadzeniowe EKG, respiracji, SpO2, NIBP oraz 2 kanały temperatury, oraz oferuje opcję monitorowania 12-odprowadzeniowego EKG.

Monitor został zaprojektowany w taki sposób, aby być jak najbardziej przyjaznym użytkownikowi. Urządzenie charakteryzuje się niewielką masą (tylko 4,5 kg), dlatego przeniesienie i zamontowanie aparatu przy łóżku pacjenta nie stanowi problemu. M9000 posiada ekran LCD o przekątnej 12,1” i rozdzielczości 800x 600 pikseli, co pozwana na wygodny odczyt 10 krzywych dynamicznych wyświetlanych na ekranie. Podświetlane i wyraźne przyciski na przednim panelu umożliwiają pracę i zmianę ustawień również w nocy.

Pamięć urządzenia może przechowywać do 168 godzin trendów wszystkich monitorowanych parametrów z prezentacją graficzną i tabelaryczną. Aby wesprzeć działanie lekarzy, kardiomonitor został wyposażony w funkcję analizy arytmii i odcinka ST- w pamięci jest w stanie zapisać do 128 epizodów z zapisem 8 sekundowych fragmentów EKG.

M9000 posiada rozbudowany system alarmów, z możliwością zapisu do 1800 epizodów alarmowych i przeglądaniem zaistniałych zdarzeń. Dla bezpieczeństwa urządzenie posiada również akumulator, który w razie braku zasilania zagwarantuje ciągłość pracy monitora.

Kardiomonitor jest przystosowany do pracy w przewodowej lub bezprzewodowej sieci centralnego monitorowania.

Dodatkowo opcjonalne są następujące funkcje: kapnometria w strumieniu bocznym, głównym lub w technologii Microstream, 2 kanały IBP, rzut minutowy serca metodą kardiografii impedancyjnej (ICG), analiza gazów anestetycznych w strumieniu bocznym lub głównym (CO2, N2O, O2, Halothane, Isoflurane, Enflurane, Sevoflurane, Desflurane), kalkulator dawek leków, kalkulator parametrów hemodynamicznych