DeVilbiss VacuAide QSU

Komfortowy

Od ponad pół wieku DeVilbiss Healthcare zapewnia niezrównane bezpieczeństwo i wydajność w kategorii urządzeń ssących do dróg oddechowych, a ssak QSU to jedna z najlepszych jednostek tej firmy. Oprócz tego, że jest cichy, przenośny i wydajny, DeVilbiss Vacu-Aide QSU posiada:

  • Kontrolki niskiego poziomu naładowania akumulatora i wskaźnika naładowania pomagają zapobiegać przerwom w użytkowaniu.
  • Wygodnie umieszczone pokrętło regulacji przepływu ułatwia obsługę i sterowanie.
  • Innowacyjny zespół pojemnika z wbudowanym filtrem bakteryjnym.
  • Konstrukcję zbiornika i filtra zapewniająca utrzymanie odpowiedniego natężenia przepływu zgodnie z wytycznymi ISO.
  • Odcięcie pływaka na pojemniku w celu ochrony przed przepełnieniem.
  • Zintegrowany filtr bakteryjny zapobiegający powrotnemu przepływowi.

Cichy

Bez dodatkowego hałasu, który często może nasilać uczucie dyskomfortu, DeVilbiss Vacu-Aide QSU szybko, skutecznie i bezpiecznie odprowadza wydzieliny z dróg oddechowych pacjenta. W rzeczywistości, przy 50% redukcji dźwięku, jest to najcichsza przenośna jednostka o wysokim przepływie/wysokim ssaniu na rynku.

Często zdarza się, że  konieczne jest odsysanie w miejscach publicznych, szczególnie podczas podróży. Z tego powodu konieczne jest posiadanie jednostki ssącej o niższym poziomie hałasu.

 

Przenośny

Gdy pacjent potrzebuje jednostki ssącej do usuwania wydzielin z dróg oddechowych, odsysanie może być wymagane w dowolnym miejscu i czasie. Przenośny i lekki Vacu-Aide QSU jest łatwy w transporcie i może być używany podczas podróży do dowolnego kraju. Dzięki licznym opcjom zasilania, funkcjom i akcesoriom może być używany praktycznie wszędzie w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Wydajny

DeVilbiss od dawna znany jest z projektowania i produkcji wysokiej jakości, trwałego sprzętu medycznego do oddychania, a Vacu-Aide QSU dołączył do grona jednostek o wysokiej wydajności. To wydajne urządzenie z regulowanym zakresem podciśnienia sprawia, że jest to dobry wybór dla pacjentów od noworodków do dorosłych.

Specyfikacja techniczna

 
Wymiary21,1 x 20,3 x 21,6 cm
Masa (bez zasilacza) 3 kg
Zasilanie 100-240 V prąd zmienny, 50/60 Hz, 1,2 A 12 V prąd stały
Ciśnienie 50 - 550 mmHg
Maksymalny przepływ 0 - 27 l/min
Pobór mocy 33 W
Pojemnik800 ml, z zaworem pływakowym, 1200 ml do sterylizacji (opcja)
Tryb pracyPraca przerywana: 30 minut wł., 30 minut wył.