GoldWay G30E/G40E

  • Niezawodny i uniwersalny system monitorowania pacjentów daje możliwość skrócenia czasu potrzebnego na ustalenie optymalnej ścieżki leczenia.
  • Przystępne cenowo, łatwe w obsłudze i wstępnie skonfigurowane monitory przyłóżkowe/niezawodne rozwiązanie pomiarowe (algorytmy ST/AR w EKG i FAST-SpO2 firmy Philips).
  • Możliwość połączenia z systemem Efficia CMS200 lub zintegrować bezpośrednio z systemem EMR/HIS.
  • Lekka konstrukcja pozwala na montaż monitora na statywie na kółkach i przemieszczanie go między łóżkami.

 

Najważniejsze zalety

Skonstruowane zgodnie z rygorystycznymi normami jakościowymi firmy Philips monitory pacjenta G30E/40E to pakiet sprawdzonych parametrów podstawowych oferowanych w kompaktowej i przystępnej cenowo postaci i gwarancja dokładnych wyników pomiarowych przy ograniczonym budżecie. Funkcja blokowania alarmów pomaga złagodzić zjawisko zmęczenia alarmami i utworzyć ciche środowisko opieki medycznej.

Łatwość użytkowania

Monitory są dostępne z wyświetlaczami o przekątnej 10,4 cala (G30E) i 12,1 cala (G40E) z podlegającymi konfiguracji trybami wyświetlania, takimi jak tryby dużych odczytów numerycznych, minitrendów i OCRG. Posiadają także funkcję automatycznej regulacji wysokości kanałów krzywych umożliwiającą dostosowanie do różnych warunków klinicznych. Intuicyjne menu, przyciski na obudowie, jasny kolorowy ekran i opcjonalny ekran dotykowy zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu jak największej wygody użytkowania.

Materiały eksploatacyjne

Monitory pacjenta G30E i G40E są zgodne z oferowanymi przez firmę Philips materiałami eksploatacyjnymi stosowanymi również w monitorach serii Efficia CM firmy Philips. Korzystanie z tego samego typu materiałów eksploatacyjnych firmy Philips w różnych warunkach opieki pozwala obniżyć całkowite koszty ich utrzymania.

Różne funkcje sieciowe i możliwości zarządzania danymi

Monitory G30E i G40E są standardowo wyposażone w funkcję łączności LAN przydatną w placówkach, w których planuje się utworzenie sieci zapewniającej dwukierunkową komunikację z centralnym systemem monitorowania Efficia CMS200 firmy Philips lub w których wymagany jest eksport danych w formacie HL7.

Funkcja podglądu międzyłóżkowego obsługuje maksymalnie 32 monitory przyłóżkowe połączone z tą samą siecią lokalną i umożliwia wyświetlanie krzywych, wyników pomiarów i informacji o alarmach bez udziału centralnego systemu monitorowania, co stanowi alternatywne rozwiązanie w zakresie monitorowania zdalnego dla klientów, którzy nie mają środków na centralny system monitorowania.