MyAirvo 2

MyAirvo 2 zapewnia wsparcie czynności oddechowej i nawilżanie dróg oddechowych przy jednoczesnym komforcie i łatwości użycia. Donosowa Terapia Wysokoprzepływowa (Nasal High Flow, NHF) jest uznawana przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) jako terapia stosowana w leczeniu pacjentów z niewydolnością oddechową w przebiegu zapalenia płuc, wywołanego przez patogeny, przedostające się do organizmu drogą kropelkową.

Prezentowany model MyAirvo2 to wysokiej klasy urządzenie przeznaczone do terapii wysokoprzepływowej przez nos. Celem sprzętu jest zapewnienie wsparcia czynności oddechowych oraz nawilżenie dróg oddechowych przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego poziomu komfortu. Dodatkową zaletą tego modelu jest łatwa i szybka obsługa, która nie sprawia problemów nawet początkującym pacjentom. Co ważne, Donosowa Terapia Wysokoprzepływowa (z ang. Nasal High Flow, NHF) jest uznawana przez Światową Organizację Zdrowia WHO jako terapia stosowana w leczeniu pacjentów z niewydolnością oddechową w przebiegu zapalenia płuc, wywołanego przez patogeny, przedostające się do organizmu drogą kropelkową. Już dziś możesz zamówić to urządzenie w atrakcyjnej cenie w naszym sklepie, jak i przejrzeć inne kategorie, w których znajdują się nowoczesne inhalatory, asystory kaszlu, koncentratory tlenu czy pulsoksymetry.

Fisher Paykel My Airvo2 – nosowa wentylacja wysokoprzepływowa Optiflow™

Marka Fisher Paykel od lat słynie z produkcji najwyższej klasy urządzeń ułatwiających normalne funkcjonowanie pacjentom obciążonym schorzeniami i chorobami dróg oddechowych. Prezentowany MyAirvo2 to doskonały wybór z kilku powodów. Model ten umożliwia dostarczanie wysokich przepływów powietrza i tlenu samodzielnie oddychającym pacjentom za pośrednictwem m.in. unikalnej kaniuli na nos Optiflow™.

Sama kaniula jest miękka i wyposażona w elastyczne wypustki zapewniające komfortowe noszenie, a także szeroki otwór minimalizujący zawirowania gazów. Dodatkowo kształt wypustek idealnie dopasowuje się do budowy nosa pacjenta, nie powodując dyskomfortu.

Urządzenie, poza kaniulą, składa się również z rurki do oddychania ogrzewanym powietrzem Airspiral, w której znajduje się podwójny przewód spiralny grzałki oraz wbudowany unikalny czujnik temperatury. Jeśli wymagany jest dodatkowy tlen, może on pochodzić z instalacji doprowadzającej (najczęstsze rozwiązanie spotykane w placówkach medycznych) lub z koncentratora tlenu (w przypadku użytku domowego). MyAirvo2 umożliwia regulowanie temperatury (na podstawie trzech ustawień – 31, 34 i 37 stopni Celsjusza) i nastawienie przepływu, co znacznie pomaga w zapewnieniu wzorowego komfortu pacjenta. Całe urządzenie jest bardzo wygodne i łatwe w użyciu.

 

Zalety stosowania Fisher Paykel My Airvo2

Wśród zalet MyAirvo2 warto wymienić możliwość komfortowego podawania wysokich przepływów, a wraz z tym zapobieganie wysychaniu nabłonka dróg oddechowych i jednocześnie poprawienie oczyszczania śluzowo-rzęskowego. Aparat wspiera czynności oddechowe poprzez usuwanie powietrza wydechowego z górnych dróg oddechowych i zmniejszeniu oddechów zwrotnych gazem o wysokim stężeniu dwutlenku węgla i obniżonej zawartości tlenu. Wszystko to zwiększa wentylację pęcherzykową i poprawia komfort życia pacjenta. Dodatkowo urządzenie sprzyja powolnemu i głębokiemu oddechowi, gdyż spłycony i szybki oddech jest bardzo niebezpieczny dla organizmu i zagraża zdrowiu, a nawet życiu. Właśnie dlatego warto jak najszybciej poddać się leczeniu i skutecznej terapii, które pozwolą skutecznie zlikwidować problem.