NANO ICU

Łóżko szpitalne NANO Famed NANO jest w pełni konfigurowalnym łóżkiem szpitalnym, które dzięki szerokiej ofercie akcesoriów i możliwości wyboru wielu różnorodnych opcji, można dopasować do swoich potrzeb.

Bezpieczeństwo jest najważniejsze

Łóżko zostało zaprojektowane tak, aby minimalizować zagrożenia dla pacjenta i ułatwiać jego powrót do zdrowia. Zniwelowaliśmy ryzyko przypadkowego uszkodzenia ciała, zamontowaliśmy łatwe w użyciu opuszczane szczyty, hamulec centralny oraz obniżyliśmy łóżko do 435 mm.

Utrudnia rozwój bakterii

W plastikowych i wykonanych z ABS-u częściach łóżka zastosowano technologię pSilver™, która zapewnia ochronę bakteriostatyczną. NANO charakteryzuje się prostą budową, opartą o kolumny, przez co dostęp do wszystkich części łóżka jest znacznie ułatwiony. Czyszczenie i dezynfekcja zajmują więc wyjątkowo mało czasu.

Mnogość wyposażenia dodatkowego

Na życzenie klienta, każdą wersję NANO można wzbogacić o dodatkowe opcje wyposażenia, które uczynią łóżko jeszcze bardziej użytecznym. Waga, wydłużenie leża, tunele na kasety RTG, sterowniki, półka na pościel – Ty wybierasz.

Dane techniczne

Długość2280 mm
Szerokość całkowita965 mm
Wysokość minimalna435 mm
Wysokość maksymalna805 mm
Kąt uniesienia oparcia pleców70°
Regulacja segmentu udowego40°
Pozycja Trendelenburga15°
Pozycja anty-Trendelenburga 15°
Maksymalne obciążenie250 kg