Philips DFM100

Monitor/defibrylator Efficia DMF100 to urządzenie przystępne cenowo, które można dostosować do zmieniających się potrzeb klinicznych i sprzętowych oraz wytycznych w zakresie intensywnej terapii. Urządzenie jest niedrogie w eksploatacji, a jednocześnie cechuje je ta sama jakość i niezawodność, jaką cenią sobie użytkownicy ponad miliona defibrylatorów firmy Philips. Jest uniwersalny i niezwykle łatwy w obsłudze i  utrzymaniu, dzięki czemu pozwala w pełni skoncentrować się na potrzebach pacjentów.

Wyjątkowe zalety

Defibrylator/monitor Efficia DFM100 został zaprojektowany, aby pomóc w spełnieniu wymagań opieki nad pacjentem w środowisku przedszpitalnym i szpitalnym. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o podstawowych i zaawansowanych czynnościach resuscytacyjnych. Efficia DFM100 oferuje możliwość defibrylacji, kardiowersji, stymulacji oraz monitorowania wszystkich pacjentów, zarówno dorosłych jak i dzieci oraz niemowląt- wszystko dzięki uniwersalnemu zestawowi elektrod, które eliminują konieczność sprawdzenia, czy dokonano właściwego wyboru akcesoriów.

Kompletny pakiet

Aby zapewnić wysoki poziom opieki, należy podejmować szybkie, świadome decyzje – na miejscu zdarzenia i w trakcie całego leczenia. Twój sprzęt musi być łatwy w obsłudze, ponieważ opiekujesz się pacjentem, monitorujesz rozwój sytuacji pacjenta podczas transportu do szpitala oraz podczas hospitalizacji.

 

Efficia DFM100 została wyposażona w takie same algorytmy i alarmy jak inne defibrylatory i monitory firmy Philips. Funkcjonalność urządzenia można poza tym łatwo dostosować do stanu pacjenta, eksploatacji w warunkach pozaszpitalnych i szpitalnych, jak również do poziomu wyszkolenia użytkownika. W trybie AED intuicyjna elementy sterujące i wyraźne komunikaty głosowe prowadzą ratownika przez wszystkie etapy defibrylacji, natomiast dla ratowników przeszkolonych w zakresie zaawansowanych czynności resuscytacyjnych Efficia DMF100 oferuje pełne możliwości terapeutyczne, umożliwiając szybkie przechodzenie pomiędzy menu w celu wykonania defibrylacji lub stymulacji.

Niższe koszty eksploatacji

Efficia DFM100 pomaga zapewnić opiekę po przystępnej cenie, a jakość i niezawodność została sprawdzona w ponad 1 milionie defibrylatorów Philips sprzedawanych na całym świecie. Konfiguracje urządzeń sięgają od podstawowego defibrylatora do w pełni funkcjonalnego defibrylatora/monitora z opcjonalnym trybem AED, stymulacją i parametrami monitorowania. Aby zminimalizować czas i koszty szkolenia personelu, wszystkie wersje urządzenia (zarówno te przeznaczone do użytku szpitalnego jak i te używane podczas akcji ratunkowych) zostały wyposażone w taki sam interfejs użytkownika.