Philips Respironics Amara Gel

Amara Gel – żelowa technologia zapewniająca wygodę podczas snu

Zaawansowana technologia żelowa zapewnia większą miękkość i wygodę, pozwalając pacjentom na komfortowy sen, na który zasługują.

  • Dzięki oryginalnej i prostej metodzie mocowania poduszek maskę żelową Amara Gel można szybko i łatwo założyć.
  • Wykonana z miękkiego żelu poduszka zapewnia większy komfort, umożliwiając lepszy sen.
  • Najmniejsza i najlżejsza do tej pory żelowa maska ustno-nosowa w naszej ofercie to rozwiązanie, które wzbudza mniej niepokoju u pacjentów.
  • Minimalna liczba części ułatwia i przyspiesza montaż oraz czyszczenie, więc pacjenci mają więcej czasu na swoje ulubione zajęcia.
  • Cztery rozmiary poduszek, które pasują do 95% twarzy pacjentów, pozwalają dopasować maskę już za pierwszym razem.
  • Zaawansowana technologia żelowa umożliwia dostosowanie się maski do kształtu twarzy, zapewniając wyjątkową szczelność i wygodę.

DLA LEKARZADLA PACJENTA
Zaawansowana technologia żelowa umożliwia dopasowanie się maski do kształtu twarzy, zapewniając wyjątkową szczelność i wygodę.Dzięki oryginalnej i prostej metodzie mocowania poduszek maskę żelową Amara Gel można szybko i łatwo założyć.
Najmniejsza i najlżejsza do tej pory żelowa maska ustno-nosowa w naszej ofercie wyposażona w szkielet o wysokiej przejrzystości, aby zwiększyć stopień akceptacji terapii.Wykonana z miękkiego żelu poduszka zapewnia większy komfort, umożliwiając lepszy sen.
Cztery rozmiary poduszek Amara Gel, które pasują do ponad 95% twarzy pacjentów pozwalają dopasować maskę już za pierwszym razem.Najmniejsza i najlżejsza do tej pory żelowa maska ustno-nosowa w naszej ofercie to rozwiązanie, które wzbudza mniej niepokoju u pacjentów.
Wymienne poduszki wypełnione oryginalnym żelem silikonowym Amara dwukrotnie zwiększają szanse na powodzenie terapii.Minimalna liczba części ułatwia i przyspiesza montaż oraz czyszczenie, więc pacjenci mają więcej czasu na swoje ulubione zajęcia.