Philips Respironics Amara

Amara – pełnotwarzowa maska Philips Respironics

Rewolucyjna maska ​​pełnotwarzowa Amara firmy Philips Respironics z pewnością zadziwi zarówno lekarzy, jak i pacjentów. Innowacyjna, modułowa konstrukcja jest lżejsza, mniejsza i ma znacznie mniej elementów niż wiodące tradycyjne maski pełnotwarzowe. W rzeczywistości wystarczy jedno kliknięcie, aby zdemontować i ponownie przymocować poduszkę i ramę maski aby szybko wyczyścić i wymienić. Firma Philips Respironics na nowo zdefiniowała maskę pełnotwarzową, ułatwiając pacjentom życie – a co najważniejsze została zaprojektowana i zbudowana zgodnie z najwyższymi standardami, jakich można oczekiwać od firmy Philips.

  • Dzięki oryginalnej i prostej metodzie mocowania poduszek maskę można szybko i łatwo założyć.
  • Wykonana z silikonu poduszka zmniejsza ilość punktów nacisku na skórę twarzy zapewniając większy komfort oraz lepszy sen.
  • Najmniejsza i najlżejsza do tej pory silikonowa maska ustno-nosowa, dzięki czemu wzbudza mniej niepokoju u pacjentów i zmniejsza poczucie klaustrofobii.
  • Minimalna liczba części ułatwia i przyspiesza montaż oraz czyszczenie dzięki czemu pacjenci mają więcej czasu na swoje ulubione zajęcia.
  • Charakteryzuje się wyjątkową odpornością na wszelkie uszkodzenia.
  • Za jakością, wyglądem oraz funkcjonalnością stoi marka Philips, od lat wiodący producent sprzętu medycznego.
DLA LEKARZADLA PACJENTA
Wydajność
Cztery rozmiary maski zaprojektowane tak, aby pasowały do ​​ponad 95% twarzy pacjentów.

Elastyczna silikonowa poduszka została zaprojektowana tak, aby zmniejszyć liczbę punktów nacisku, pomagając tym samym w utrzymaniu komfortu i wygody.
Najlepsze uszczelnienie i najbardziej komfortowa tradycyjna maska ​​pełnotwarzowa sprawiają, że Amara została zaprojektowana, aby podnieść jakość snu.
Atrakcyjność
Mniejsza i lżejsza od innych wiodących tradycyjnych masek pełnotwarzowych, zaprojektowana z uwzględnieniem szerokiego pola widzenia, zbudowana w celu poprawy akceptacji terapii.Amara została zaprojektowana z myślą o Tobie, projekt maski jest mniej onieśmielający dla użytkowników.
Prostota
Dzięki użyciu niewielkiej ilości części oraz w tym innowacyjnym systemie regulacji czoła, maskę z łatwością zakłada się i dopasowuje pacjentom.

Wszystkie rozmiary poduszek są można wymienić na nowe.
Montaż i czyszczenie są szybkie i łatwe, dzięki czemu możesz poświęcić więcej czasu na robieniu rzeczy, które naprawdę kochasz.