Philips Respironics DreamWisp

Komfort i niezawodność

DreamWisp to najnowsza maska renomowanej firmy Philips, łącząca w sobie wydajność maski nosowej z możliwie jak najmniej inwazyjną konstrukcją i technologią poduszek Wisp, zapewniających szczelność i komfort, tak ważny dla pacjentów.

Spokojny sen

Maska DreamWisp została stworzona z myślą o zapewnieniu jak największego komfortu snu. Przepływ powietrza w ramie maski i przyłącze przewodu oddechowego umieszczone w górnej części maski, nie ograniczają wyboru najwygodniejszej pozycji do spania- użytkownicy maski docenili możliwość dowolności wybrania pozycji do spania: na brzuchu, plecach lub na boku i zmiany  pozycji podczas snu i przy jednoczesnym, pewnym przyleganiu maski do twarzy.

Otwarte pole widzenia

Dzięki zastosowaniu konstrukcji, w której przewód oddechowy znajduje się w górnej części maski, uzyskano bardzo szerokie pole widzenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz nosić okularu, czytać, surfować w internecie czy oglądać telewizję, bez najmniejszych przeszkód.

Szybkie mocowanie i szybka regulacja

Użytkownicy DreamWisp docenili maskę przede wszystkim za łatwość użycia maski. Dopasowanie czteropunktowe uprzęży maski jest jeszcze bardziej wygodne niż dotychczas- maska posiada magnetyczne klipsy, które mogą zostać szybko połączyć lub rozłączyć.

Należy pamiętać, że klipsy magnetyczne powinny być przechowywane w odległości co najmniej  50mm od  aktywnych urządzeń medycznych, szczególnie  takich jak rozrusznik serca i implanty ślimakowe.