Philips Respironics FitLife

Przedstawiamy maskę FitLife FitLife to pełnotwarzowa maska, która nie dotyka nosa i obszarów wokół niego. FitLife uszczelnia okolice obwodu twarzy, dzięki czemu jest dobrym rozwiązaniem dla pacjentów z wrażliwymi okolicami nosa, z klaustrofobią oraz tych, którym ciężko dopasować maskę CPAP.

Cała maska została unowocześniona tak, aby poprawić uszczelnienie, stabilność i zmniejszyć szumy. Uprząż zaprojektowano tak, aby zapewnić idealne dopasowanie i łatwą regulację. Przeprojektowano kolanko, które zmniejsza poziom hałasu o 20%, dzięki czemu praca maski jest niezwykle cicha. Wzmocniona została również podpora czołowa, która zdecydowanie poprawia uszczelnienie.

Wychodząc na wprost oczekiwaniom klientów, maska FitLife jest teraz dostąpna w rozmiarze XL oraz w rozmiarze S, który został dopuszczony do stosowania w pediatrii (dla dzieci >7 lat lub >20kg).

DLA LEKARZADLA PACJENTA
FitLife pomaga w zapewnieniu skutecznego uszczelnienia wokół twarzy pacjenta, nawet przy wysokim ciśnieniu, dzięki czemu nadaje się do szerokiego spektrum terapii.FitLife został zaprojektowany w taki sposób, aby zminimalizować potencjalne uszkodzenia skóry twarzy i nacisk na nos, dzięki temu pacjentom łatwiej przestrzegać zaleceń terapeutycznych.
Trzy rozmiary zostały zaprojektowane tak, aby pasowały nawet do twarzy nawet najbardziej wymagających pacjentów.Przejrzysty front maski i lekki korpus zapewniają maksymalną widoczność i większy komfort.
Duża powierzchnia maski sprawia, że ciśnienie oraz przepływ powietrza w masce jest równomierny, a specjalny zawór umożliwia dostęp powietrza z pokoju, jeśli ciśnienie spadnie poniżej 3 cm H2O.Uprząż i klipsy zatrzaskowe ułatwiają regulację, zapewniając łatwą konfigurację i szybkie zdejmowanie.