Philips TC10

Intuicyjna opieka medyczna

Philips PageWriter TC10 jest zaawansowanym kardiografem, który może rozwijać się wraz z rozwojem organizacji pracy. Dzięki niewielkim rozmiarom i lekkiej konstrukcji TC10 jest przenośnym rozwiązaniem, które wspiera potrzeby pacjentów w szerokim zakresie opieki.

Obsługa odbywa się przy użyciu intuicyjnego ekranu dotykowego oraz przycisków umieszczonych w kolejności ich naciskania. Dzięki łatwości użytkowania lekarze, technicy, pielęgniarki i asystenci mogą bez najmniejszych przeszkód korzystać z urządzenia, zapisywać, pobierać , analizować, przechowywać i drukować zapisy EKG.

Rozszerzenie możliwości diagnostycznych

Decyzje klinicystów wspomagane są przez wiodący w branży algorytm DXL służący do interpretacji EKG oraz zestaw zaawansowanych pomocy diagnostycznych STEMI. Użyj opcji aktualizacji, aby łatwo dodawać nowe funkcje w celu zwiększenia możliwości klinicznych i dalszego zwiększenia wydajności.

Zaawansowana dwukierunkowa komunikacja sieciowa zapewniająca bezpieczne połączenie

TC10 jest zbudowany na standardowej platformie, dlatego bezproblemowo współpracuje z istniejącą strukturą IT, zapewniając ciągłą, bezpieczną, bezprzewodową łączność przez protokoły LAN, gwarantując ochronę prywatności danych pacjentów, personelu i informacji finansowych.