BLT M850

M850 to lekkie i kompaktowe urządzenie pozwalające na monitorowanie EKG, SpO2, pulsu oraz RESP u dorosłych, dzieci i noworodków.

Urządzenie jest wyposażone w kolorowy wyświetlacz TFT o przekątnej 4,3” cala posiadający tryby wyświetlania danych SpO2, EKG, RESP i EKG oraz tryb wieloparametrowy. M850 posiada czujnik położenia, który automatycznie ustawia kierunek wyświetlania danych w 4 kierunkach, co znacznie ułatwia ich odczyt.  Zmian ustawień dokonuje się za pomocą dotykowego ekranu z antyrefleksem, który w połączeniu z profesjonalnym systemem operacyjnym sprawia, że obsługa aparatu jest niezwykle intuicyjna.

 

M850 jest łatwy w obsłudze i podłączeniu, a rozpoczęcie pomiaru dokonuje się poprzez jeden przycisk. Informacje są przechowywane w formie trendów tabelarycznych, dzięki wbudowanej pamięci możliwe jest przechowywanie danych pacjentów od 1 do 99 ID z 500 grupami dla każdego ID.

Przenośny aparat EKG zasilany jest baterią 3,7V, która zapewnia co najmniej 28 godzin ciągłego monitorowania. W przypadku całkowitego rozładowania akumulatora jego ponowne naładowanie do pełna zajmuje około 3-4 godzin.