Pulsoksymetry

Pulsoksymetr łatwy w obsłudze

Biorąc pod uwagę potrzeby naszych klientów, wprowadziliśmy do oferty innowacyjne pulsoksymetry renomowanej firm BLT oraz CHOICEMMED. Są one przeznaczone do bezpiecznego, dokładnego i nieinwazyjnego badania nasycenie tlenem krwi tętniczej, a także do mierzenia pulsu. Stały monitoring tego parametru u pacjenta nieprzytomnego lub poddanego narkozie pozwala skutecznie przeciwdziałać wystąpieniu oraz skutkom ewentualnego niedotlenienia.

Nasze pulsoksymetry cechuje łatwość obsługi, posiadają wygodne i czytelne ekrany LCD, wartości SPO2 wyświetlane są w czasie rzeczywistym. Proponowane przez nas urządzenia są również niezwykle praktyczne, w naszym asortymencie znaleźć można pulsoksymetry stacjonarne, przenośne i napalcowe.  Dzięki ich wszechstronności i uniwersalności można je stosować praktycznie u każdego pacjenta, zarówno u dziecka, dorosłego jak i osoby starszej.

Poza tym, firma Bjeska wystosowała do swoich odbiorców ofertę, obejmującą również wysokiej jakości czujniki SPO2. Są one dostosowane do proponowanych przez nas pulsoksymetrów. W ofercie znajdą Państwo czujniki zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Dostępne są Ne w dwóch wariantach: z klipsem i gumką.

Troszcząc się o bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów, dbamy o to, aby proponować im tylko najlepsze i najbardziej innowacyjne produkty.

 

BLT