Respiratory

Respirator medyczny, stacjonarny lub przenośny, jest niezbędnym elementem w opiece nad pacjentem niewydolnym oddechowo.

Choć sprzęt ten pracuje głównie na salach operacyjnych oraz w szpitalnych oddziałach intensywnej terapii, w karetkach (respiratory przenośne), może być on również wykorzystywany podczas opieki domowej.

Urządzenie spełnia rolę sztucznego płuca, wymuszając pracę oddechową.

W trakcie wentylacji mechanicznej następuje odciążenie mięśni pacjenta, zbyt słabego by oddychać samodzielnie. Respiratory domowe lub szpitalne wykorzystuje się najczęściej u pacjentów po ciężkich urazach, nieprzytomnych lub osłabionych, chorujących na płuca, zażywających leki blokujące przewodnictwo nerwowo-mięśniowe itp.

Oferujemy urządzenia medyczne, wyposażone w szereg dodatkowych rozwiązań, jak m.in. możliwość ustawiania pożądanej zawartości tlenu od 21 do 100% czy tryb automatycznego dostosowania ciśnienia wydechowego.

Respiratory Philips Respironics

Oferujemy respiratory znanego i renomowanego producenta Philips Respironics, stawiając na jakość oraz bezpieczeństwo i zadowolenie klientów.

Nasze respiratory to innowacyjne rozwiązania wspomagające nowoczesną terapię. Pozwalają na szybkie zareagowanie w przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości.

Sygnał alarmu respiratora informuje o niebezpieczeństwie, co pozwoli na podjęcie koniecznych działań. Życie pacjenta z naszym respiratorem jest o wiele bezpieczniejsze i łatwiejsze. Jeśli stawiacie Państwo na innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania, nasze respiratory z pewnością spełnią Państwa oczekiwania.