Ssaki medyczne

Nowoczesna technologia

Nowoczesne rozwiązania sprawiają, że oferowane przez nas ssaki medyczne to przenośne urządzenia, wszechstronne, efektywne i proste w obsłudze, wyróżniające się przede wszystkim cichą, nieuciążliwą pracą.

Dostępne w naszej ofercie ssaki medyczne to nowoczesny, wysoce wydajny sprzęt. Najważniejszą funkcją tych urządzeń jest usuwanie wydzielin tj. krew, ropa, śluz poprzez precyzyjne i bezpieczne ich odsysanie. Ssaki medyczne doskonale sprawdzają się w trakcie zabiegów operacyjnych. Z powodzeniem są użytkowane również przez pacjentów, którzy mają problemy z odksztuszaniem, w wyniku choroby, stanów pooperacyjnych bądź podczas śpiączki. Jest to kluczowe narzędzie stosowane na salach operacyjnych, oddziałach intensywnej terapii, w jednostkach ambulatoryjnych, hospicjach, w izbach chorych, a także przez pacjentów, którzy są hospitalizowani w domu.
 

Rozwiązania gwarantujące bezpieczeństwo

W naszym sklepie znajdą Państwo ssaki medyczne gwarantujące wysoką ochronę przed zakażeniem wewnętrznym, dostępne modele posiadają opatentowane systemy filtrów. Jest to rozwiązanie nie tylko bezpieczne, ale przede wszystkim wyraźnie redukujące koszty i oszczędzające czas.