Philips IntelliVue X3

Monitorowanie w ruchu

Chcesz usprawnić  proces przenoszenia krytycznych pacjentów z jednego obszaru szpitala do drugiego? Philips IntelliVue X3 to kompaktowy, przenośny, dwufunkcyjny monitor pacjenta, który natychmiast przekształca się z wielo-pomiarowego modułu przy łóżku pacjenta w wytrzymały, w pełni funkcjonalny monitor transportowy. Nie ma potrzeby zmiany kabli pacjenta przed jego przeniesieniem lub po powrocie do łóżka, co sprawia, że więcej uwagi możesz poświęcić temu, co naprawdę ważne – pacjentom. To właśnie czyni IntelliVue X3  idealnym towarzyszem podróży dla transportu wewnątrzszpitalnego.

Zamknij lukę w danych pacjenta

Luki w informacjach medycznych podczas transportu pacjentów mogą prowadzić do opóźnień w leczeniu, nieefektywnego przebiegu pracy i ewentualnie wpływać na jakość opieki. IntelliVue X3 jest przeznaczony do nieprzerwanego monitorowania pacjentów – przy łóżku i podczas transportu. Może łączyć się bezprzewodowo z centralnymi stacjami IntelliVue, a następnie z EMR na wszystkich poziomach opieki szpitalnej. Dzięki IntelliVue X3 każdy, kto potrzebuje szybkiego dostępu do danych pacjenta, może to zrobić, podejmując szybkie, świadome decyzje kliniczne i zamykając lukę w dokumentacji pacjenta.

 

Zaprojektowane w celu poprawy wydajności

IntelliVue X3 pomaga usprawnić przepływ pracy i zwiększyć wydajność personelu poprzez zmniejszenie liczby kroków, jakie należy podjąć w celu przygotowania pacjentów do transportu. Po podłączeniu do monitora przyłóżkowego  IntelliVue, X3 działa jako moduł pomiarowy. Zapewnia skalowalny zestaw pomiarów, w tym do 12 wiodących w branży pomiarów EKG diagnostycznych z wiodącą w branży arytmią ST/AR, analizą ST i QT, szybkim NBP, wyborem technologii SpO2, wbudowanym CO2 i podwójnym ciśnieniem inwazyjnym.

Łatwy w użyciu

Dzięki wspaniałemu wyświetlaczowi graficznemu o przekątnej 15,5 cm (6,1 cala) i nowoczesnej, dotykowemu ekranowi, IntelliVue X3 jest prosty w obsłudze jak smartfon.  Wystarczy przeciągnąć  palcem po ekranie, aby móc przeglądać szeroki wybór ekranów dostosowanych do różnych sytuacji klinicznych. Każdy ekran można dostosować tak, aby prezentował dokładnie to, co chcesz zobaczyć, w sposób, w jaki chcesz to zobaczyć. A gdy przestrzeń jest ograniczona, wystarczy obrócić monitor, aby automatycznie zmienić orientację.

 

Zbudowany, by wytrzymać

Wyświetlacz klasy medycznej jest wyposażony w szkło Antimicrobial Corning® Gorilla® , które jest nie tylko chemicznie wzmocnione – jego konfiguracja została opracowana w taki sposób, aby szkło było twardsze i trwalsze w porównaniu z konkurencyjnymi materiałami pokrywy szklanej. Nowo opracowane uchwyty transportowe zabezpieczają monitor i zapewniają łatwy dostęp opiekuna podczas transportu pacjentów w szpitalu. Wytrzymały uchwyt sprawia, że X3 jest wygodny do przenoszenia, chroniąc jednocześnie wyświetlacz i złącza pomiarowe.

Wsparcie dla kontroli zakażeń

Wszystkie powierzchnie X3 zbudowane są z innowacyjnych, odpornych chemicznie materiałów, włącznie z wyświetlaczem Antimicrobial Corning® Gorilla® Glass. Zostały one zaprojektowane tak, aby wytrzymać działanie wielu środków czyszczących, dzięki czemu można używać agresywnych środków dezynfekujących bez uszkadzania monitorów.

Część X3, której najczęściej dotykasz – ekran- pokryty jest szkłem Antimicrobial Corning® Gorilla® , osadzonym w jonowym srebrze o właściwościach antybakteryjnych, które utrzymuje się przez cały okres użytkowania ekranu dotykowego.